Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Aktualności

 

 Strona Główna / Aktulaności
17Mar, 2023

Nowe technikum w Płocku

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że powstało nowe technikum w Płocku o nazwie Mazowieckie Technikum Innowacji. Szkoła ta oferuje kształcenie w (...)

Czytaj więcej
08Lut, 2018

Strona internetowa Wisły Płock wystartowała

Jakiś czas temu oddaliśmy w Państwa... oczy nowiutką stronę internetową płockiej drużyny piłkarskiej Wisły Płock S.A., choć jak się okazało (...)

Czytaj więcej
05Sty, 2018

Hotel Azyl od InfraCOM

Chwilę temu opublikowaliśmy nowy serwis internetowy dla Hotelu AZYL. Hotel Azyl to intymne miejsce, oddalone od zgiełku miasta, w którym odnajdziesz (...)

Czytaj więcej
15Mar, 2017
strony internetowe płock

Coraz więcej kobiet programuje strony Internetowe

Kobiety w męskim towarzystwie nie tylko wpływają na pozytywną atmosferę w pracy, ale także mają duży wpływ na jakość oferowanych (...)

Czytaj więcej
29Gru, 2016
projektowanie stron WWW

Profesjonalne praktyki studencie z projektowania stron WWW w Płocku

Ruszyła druga edycja praktyk studenckich z projektowania stron WWW, która jest efektem współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku i (...)

Czytaj więcej
14Gru, 2016
Serwer hostingowy Płock

Ruch w sieci rośnie co to znaczy dla Ciebie?

Ruch w sieci rośnie co to znaczy dla Ciebie? Zbliżają się święta jest to okres gdzie firmy zarabiają do 30% swoich (...)

Czytaj więcej
123Następna
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl