Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Aktualności

 

 Strona Główna / Aktulaności
19Paź, 2015

Wrześniowy rekord SPAMu

Jak podaje CHIP.pl co minutę statystyczny internauta otrzymywał ponad 1800 niechcianych wiadomości. Kilkadziesiąt razy więcej niż w najbardziej przyjaznym użytkownikowi (...)

Czytaj więcej
12Paź, 2015

Manufaktura Pieczywa TVP 1 Firmowe Ewolucje

Jeśli ktoś jeszcze nie widział programu Firmowe Ewolucje to polecamy środa godzina 22:25. Stronę WWW dla nowej odsłony firmy Manufaktura (...)

Czytaj więcej
07Paź, 2015

Najczęściej popełniane błędy wpływające na negatywny odbiór marki

W trakcie trwania Płockamp, bedziemy mówić o "najczęściej popełnianych błędach wpływających na negatywny odbiór marki". Płockqamp to spotkania dedykowane dla (...)

Czytaj więcej
06Paź, 2015

InfraCOM w Strefie Doradztwa Biznesowego na Targach Outsourcingu

Chcesz się z nami spotkać i porozmawiać w cztery oczy. Jest ku temu okazja!. Będziemy udzielać porad z dziedziny IT (...)

Czytaj więcej
21Wrz, 2015

e-mail marketing - NIGDY WIĘCEJ SPAMU!

Twoje e-maile już nie będą lądowały w spamie. Infracom otrzymał certyfikację FreshMail największej w Polsce firmy zajmującej się e-mail marketingiem. (...)

Czytaj więcej
16Wrz, 2015

Nowe logo GOOGLE

Czy zauważyliście, że Google znowu zmieniło swoje logo? Jak widać, znowu idą zmiany. Gigant z Mountain View nie po raz (...)

Czytaj więcej
Poprzednia12345Następna
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl