Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

 

 Strona główna / O nas / Certyfikaty i wyróżnienia

Członek Stowarzyszenia Academia Economica
Należymy do członków Stowarzyszenia Academia Economica, która jest wyspecjalizowaną pozarządową organizacją doradczo-ekspercką, wspierającą rozwój postaw przedsiębiorczych i społecznych wśród mieszkańców regionu płockiego.
Członek Mazowieckiego Klastra ITC
Jesteśmy członkiem Mazowieckie Klastra ITC, którego misją jest tworzenie platformy współdziałania instytutów badawczo-rozwojowych, przedsiębiorstw, samorządów terytorialnych oraz organizacji otoczenia biznesu w celu ekonomiczne efektywnego wdrażania innowacyjnych technologii.
Certyfikowany
Partner CIW
Jesteśmy certyfikowanym partnerem Certified Internet Webmaster i posiadamy tytuł Web Design Specialist
Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany
W konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Płocka otrzymaliśmy tytuł "Przedsiębiorcy Społecznie Zaangażowanego". Celem konkursu była promocja postaw przedsiębiorców, którzy aktywnie współpracują z organizacjami pozarządowymi na rzecz wspierania lokalnej społeczności oraz zwiększenie świadomości i wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców.

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl