Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Najczęściej popełniane błędy wpływające na negatywny odbiór marki

 

 Strona główna / Najczęściej popełniane błędy wpływające na negatywny odbiór marki

W trakcie trwania Płockamp, bedziemy mówić o "najczęściej popełnianych błędach wpływających na negatywny odbiór marki". Płockqamp to spotkania dedykowane dla osób prowadzących swój biznes lub planującym jego założenie, w szczególności zaś do osób pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu.

Tematyka spotkań oscylować będzie wokół e-biznesu i nowych technologii, m.in.: startupów, sklepów internetowych (e-commerce), social media, e-marketingu, m-commerce, webtechnologii i języków programowania, społeczeństwa informacyjnego, internet of things, smart city, prawa w sieci, e-learningu.

Nasz panel dotyczyć będzie w szczególności błędów jakie są popełniane przez większość przedsiębiorców, wynikają one często z zaniedbania, niewiedzy lub wręcz ignorancji. Koniecznie musisz przyjść i posłuchać, czego absolutnie nie wolno Ci zrobić. Powrót
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl