Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Nowe horyzonty współpracy

 

 Strona główna / Nowe horyzonty współpracy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa pozyskała nowych partnerów do współpracy, podpisując porozumienie z firmą InfraCOM oraz Stowarzyszeniem Academia Economica.


Współpraca Uczelni z InfraCom w zasadzie trwa już od kilku miesięcy, ponieważ dzięki inicjatywie Biura Praktyk Zawodowych przedstawiciele firmy (nasi absolwenci) prowadzą treningi zawodowe dla studentów i organizują w swojej siedzibie praktyki ciągłe dla kilkunastu przyszłych informatyków. Podpisanie porozumienia umożliwi rozszerzenie zakresu współdziałania o kolejne przedsięwzięcia.
Współpraca z właścicielami firmy InfraCOM zaowocowała też nawiązaniem kontaktu i w efekcie podpisaniem porozumienia ze Stowarzyszeniem Academia Economica - wyspecjalizowaną pozarządową organizacją doradczo - ekspercką, zrzeszającą przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw i liderów organizacji pozarządowych. Dla Uczelni oznacza to możliwość kontaktu z otoczeniem biznesowym, co jest istotne dla procesu kształcenia zorientowanego na praktyczne przygotowanie studentów. Strony zadeklarowały również wspólną realizację projektów naukowo-badawczych i innych przedsięwzięć służących wykorzystaniu potencjału partnerów.  Powrót

Galeria

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl