Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Ruch w sieci rośnie co to znaczy dla Ciebie?

 

 Strona główna / Ruch w sieci rośnie co to znaczy dla ciebie?

Ruch w sieci rośnie co to znaczy dla Ciebie?

Zbliżają się święta jest to okres gdzie firmy zarabiają do 30% swoich rocznych dochodów. Warto ten fakt wykorzystać to właśnie grudzień jest miesiącem gdzie ludzie wyszukują najwięcej ofert w Internecie.  Może to być szansa dla Twojej sprzedaży, ale tylko pod warunkiem, że się dobrze do tego przygotujesz

Jak pokazuje przykład Urzędu Imigracyjnego w Kanadzie gdzie po wygranych wyborach przez Donalda Trumpa padły serwery, a przywrócenie ich do życia zajęło specjalistom wiele godzin. Okazuje się że w tym czasie Google odnotował wzrost o 5000% zapytań na frazy „jak usunąć Trumpa” czy „jak wyemigrować do Kanady”. Najnormalniej w świecie sprzęt odmówił posłuszeństwa w wyniku dużego natłoku wejść na stronę WWW. To samo przytrafiło się w Polsce pod czas targów motoryzacyjnych. W okresie matur padła strona Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Strona Biura Informacji Kredytowej padła po awarii bazy danych PESEL, gdzie zaszło podejrzenie wykradzenia danych na które mogą być zaciągane kredyty. Klienci w panice sprawdzali masowo, czy nie widnieją w BIK. 

Te przykłady zdarzają się także i Płockim przedsiębiorcom np. w momencie wykupienia reklamy, odnotowujemy nagły wzrost zainteresowania stroną WWW i w tym czasie pada serwer hostingowystrona przestaje działać. Pytanie czy możesz sobie na to pozwolić? Stracić pieniądze na reklamę? Stracić w oczach klienta, który wchodzi na stronę, a ta nie działa. I ostatecznie stracić ewentualny dochód ze sprzedaży, która się nie odbędzie bo strona internetowa nie działa? 

Jak się przed Tym ustrzec i co jest tego powodem? Otóż niskiej jakości hosting, który najwcześniej jest kupowany ze względu na niską cenę. Oszczędność jak widać z powyższych przykładów jest pozorna. Polecam skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań które opisane są pod tym linkiem http://infracom.pl/pl/serwery-www. 

Jeśli nie wiesz jaki pakiet wybrać dla siebie zadzwoń do INFRACOM, a dobierzemy odpowiednią stronę WWW i serwer dla Twojego Biznesu.

http://infracom.pl/pl/kontakt

 Powrót
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl