Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

Strona internetowa Wisły Płock wystartowała

 

 Strona główna / Strona internetowa wisły płock wystartowała

Jakiś czas temu oddaliśmy w Państwa... oczy nowiutką stronę internetową płockiej drużyny piłkarskiej Wisły Płock S.A., choć jak się okazało Wisła Płock S.A. to nie tylko piłka nożna, ale kilka innych dyscyplin sportowych (chociażby tak bliski naszej branży e-sport). Historia klubu sięga roku 1947, kiedy to w Płocku powstał klub sportowy ELEKTRYCZNOŚĆ. W 1955 roku, klub przyjął właściwą nazwę, która pozostała praktycznie do dzisiaj, tj. KS Wisła Płock. W 2006 roku Wisła Płock zdobyła Puchar oraz Superpuchar Polski. Obecnie znajduje się na 9 miejscu EKSTRAKLASY, co oznacza że jesteśmy w czołówce wszystkich polskich drużyn piłkarskich.

Agencja Reklamowa InfraCOM - nowa strona WWW dla Wisły Płock S.A.

Nowa strona dla klubu to dla nas nie lada wyzwanie. Ogromna społeczność, która oczekiwała zmiany starej strony internetowej na nową sprawiała, że przed oddaniem nowej witryny mieliśmy niezłą tremę. Strona jest przystosowana do wyświetlania na różnych ekranach, zarówno desctopowych jak i mobilnych.

Mamy nieodparte wrażenie, że oddanie nowej strony WWW dla Wisły Płock, to tylko początek naszej przygody z tym klubem...

Stronę znajdziecie oczywiście pod adresem http://wisla-plock.pl

 Powrót
Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl