Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies   

ROZUMIEM

GWARANCJA

 

 Strona główna / Strony www / Gwarancja

Czym jest gwarancja w InfraCOM. Otóż otrzymujesz ją do każdej wykonanej przez nas strony WWW. Trwa ona przez 6 miesięcy i obejmuje wszystkie kwestie związane z nieprawidłowym lub błędnych wyświetlaniem się lub działaniem strony Internetowej. Nie obejmuje ona natomiast dodawania treści oraz dokładania nowych funkcjonalności, które nie były wpisane do pierwotnego projektu strony Internetowej.  Dzięki niej jesteś pewien, że jeśli nie znajdziesz błędów w trakcie trwania okresu testowego (tj. 30 dni od odebrania serwisu) to i tak nie zapłacisz za ich usunięcie. Teraz zadajesz sobie pytanie w taki razie dlaczego trwa ona 6 miesięcy, a nie jest np. dożywotnio? 


Projektując stronę internetową staramy się dostosowywać ją i robić według najnowszych obowiązujących standardów. Standardy te wyznaczają firmy zewnętrzne, producenci wyszukiwarek internetowych takich jak Google, Ask, czy Bing ale także producenci przeglądarek Internetowych Internet Explorer (obecnie Microsoft Edge), Chrome, Fire Fox, Opera czy Safari. Standardy te są wyznaczane również przez samych programistów i języki programowania, które umożliwiają coraz to nowsze funkcje - mowa o PHP, CSS, HTML, jQuery, czy Java Script. Problem w tym, że nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro, jakie standardy zostaną wprowadzone w trakcie trwania gwarancji i po jej zakończeniu. Strona internetowa to nie maszyna, która się popsuje w wyniku eksploatacji, ale niektóre elementy mogą być w późniejszym czasie inaczej interpretowane przez nowe wyszukiwarki oraz przeglądarki internetowe. Przykład bardzo popularnej niegdyś technologii Flash pozwalającej na tworzenie interaktywnych, animowanych elementów. Dziś technologia flash jest mocno wypierana, a w niektórych przypadkach nawet i traktowana jako niechciany element. Przykład urządzeń mobilnych, które flash’a zupełnie nie czytają. W takim przypadku strona, która np. miała flash’owe menu będzie nie możliwa do oglądania na urządzeniach mobilnych lub w przeglądarkach blokujących flash. Jak widzisz z tego powodu nie możemy zagwarantować dożywotniego wsparcia. Ktoś kto je oferuje mówi tak aby Cię "złowić", albo w przyszłości planuje pracować wolontarystycznie nad dostosowywaniem wszystkich swoich projektów stron internetowych do nowo obowiązujących standardów.  

Świat Internetu zmienia się bardzo dynamicznie, zauważyliśmy, że średnio co trzy lata strony powinny być odświeżane, aby nadążyły nad zmieniającymi się standardami i to tempo z roku na rok bardzo przyspiesza. 

Co więc zrobić, aby zawsze być na bieżąco? Dobrym rozwiązaniem jest stała obsługa w ramach, której możemy nie tylko poprawiać Twoją stronę i załączać do niej najnowsze rozwiązania, ale także możemy wprowadzać treści i przygotowywać nowe grafiki w tym także te wykorzystywane w druku (ulotki, wizytówki ect.)

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem sprawdź jak powstaje strona Internetowa.

 

Copyright © 2019. Created by InfraCOM.pl